BEMTAŞ Müşterileri için SORUNSUZ BİR ALTYAPI nın en iyi ve en kalitelisini üretmek amacı ile 1986 yılında yola çıktı. O günden bugüne, sahip olduğumuz müşteri odaklı yaklaşım ile klasik müşteri-satıcı ilişkisinden ziyade modern iş ortaklığı modelini sektöre kazandırmış bulunuyoruz.

İstanbul - Arnavutköy - Haraççı mevkiinde 5.000 m2 kapalı, 25.000 m2 açık alana sahip modern fabrika ve tesislerinde faaliyetini sürdüren firmamız sektörde iddialı bir konuma gelmiştir

BEMTAŞ ve BEŞPINAR markaları ile tescil ettirilmiş olan ürünlerimiz, ulusal ve uluslararası kuruluşlar tarafından denetlenmekte olup, öngörülen güvenlik ve kalite standartlarına uygunluğu tescil edilmiştir.

Ürünlerimizin kusursuz ve yüksek kalitesi; son teknolojiye sahip modern makineler ve deneyimli personelimizin üstün gayretleri ile gerçekleşmektedir. Çalışanlarımızın yaptığı işi, kendi işi gibi benimsemesi ürettiğimiz ürünlere kalite farkı olarak yansır.

AMACIMIZ;
Personelimizin etkin katılımıyla, imal ettiği ürünleri ileri teknoloji, güvenli alt yapı ve çevre bilinci ile sürekli ve ekonomik olarak müşterilerine sunmaktır. Bunu yaparken müşterilerimizin ne istediğini bilmek, biz bilinci ile çalışmak, mevcut ile yetinmeyip sürekli gelişmek, uluslararası kalite standartlarında üretime devam etmek.

 

Wmotech